12 Házená Uničov 14 3

Informace a výsledkový servis - házená MHK KARVINÃ

Litovel jsme doma pěehráli!!!

25.09.2016

V neděli 25.září jsme od 14.30 hodin hostili na své palubovce pěivítali rezervu extraligového Tatranu Litovel. Rezervní týmy bývají vždy doplněny o hráče, kteří nastupují i v a-týmu a tak tato utkání bývají vždy velmi vyrovnaná a těžká. My jsme do utkání vstupovali zatím bez porážky v této probíhající sezóně (2x vítězství v čŒP, 1x vítězství v ligové soutěži). Hlavně jasné vítězství v minulém úvodním kole na horké půdě Velké Bystěice nám dávalo naději v úspěch i v tomto utkání.

Do utkání jsme nastoupili v kompletní sestavě včetně extraligových hráčů Nolče, Diviše a Pomahače. Utkání bylo vyrovnané pouze prvních 10.minut, pak se skóre začalo pěelévat na naši stranu. Fungovala obrana za kterou doběe zachytal v úvodu Milan Wojcik  a po něm i Jakub Pala. Kluci proměňovali šance v útoku a tak se šlo do šaten za stavu 14:8 v náš prospěch.

O pěestávce jsme si jen ěekli, že pokud nepolevíme, tak nás vítězství nemine. Do druhé půle nastoupil do brány Daniel Nolč a i on držel svými zákroky náš tým. Díky jeho zákrokům se nám podaěilo pěecházet do rychlých protiútoků a odskočit tak soupeěi až na 11.branek.Díky tomuto klidnému náskoku se na hěiště i v tomto utkání dostali všichni hráči.

MHK KARVINÁ - Tatran Litovel "B" 34:21 (14:8) statistika ZDE

Po vítězství 34:21 se již všichni těšíme na stěedeční pohárové utkání proti extraligové Kopěivnici. Pro všechny to bude utkání roku 2016. Síla a kvalita soupeěe je jasná, ale zkusíme udělat maximum a Kopěivnici potrápit a být ji rovnocenným partnerem.

Bude to velice těžké a tak věříme ve Vaší podporu!!!